Продавець Земмаш-Техника розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
255 відгуків
Земмаш-Техніка
+380 (67) 264-64-05
+380 (95) 010-42-55
+380 (93) 415-27-51
+380 (98) 700-72-88
Кошик

Кільце стопорне косарки Z45 зовнішнє

  • В наявності
  • Код: Z45

15 ₴

+380 (67) 264-64-05
  • +380 (95) 010-42-55
  • +380 (93) 415-27-51
  • +380 (98) 700-72-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кільце стопорне косарки Z45 зовнішнє
Кільце стопорне косарки Z45 зовнішнє
15 ₴
В наявності
+380 (67) 264-64-05
  • +380 (95) 010-42-55
  • +380 (93) 415-27-51
  • +380 (98) 700-72-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Стопорне пружне кільце  діаметр 45 застосовується на роторній косанці WIRAX

позиція No39

Склад різального апарату роторної косарки Wirax

 

Номер на малюнку Найменування частини Символ KTM Кількість штук
- Подшипники барабана
(позиции 1,2,4,8,9,10,11,12,13,34,35,37,38,40,41,48,52)
8245-036-010-788 2
1 Втулка барабана 8245-036-010-747 2
2 Дистанційний захист 8245-036-010-031 2
3 Винт M12x50 8245-036-000-033 12
4 Кулькопідшипник 6209 Z PN-85/M-86100 2
5 Дистанційне кільце 8245-036-000-046 2
6 Зварений ключ 8245-036-000-059 1
7 Монтажні щипці 8245-036-000-061 1
8 Регулювальна шайба діаметр 50x62x0,1 8245-036-010-057 за потребою
  Регулювальна шайба діаметр 50x62x0,3 8245-036-010-060  
  Регулювальна шайба діаметр 50x62x0,5 8245-036-010-070  
  Регулювальна шайба діаметр 50x62x1,0 8245-036-010-085  
9 Регулювальна шайба діаметр 25x55x0,1 8245-036-010-098 за потребою
  Регулювальна шайба діаметр 25x55x0,3 8245-036-010-105  
  Регулювальна шайба діаметр 25x55x0,5 8245-036-010-118  
  Регулювальна шайба діаметр 25x55x1,0 8245-036-010-120  
10 Приводний вал 8245-036-010-617 2
11 Мале зубчасте колесо 8245-036-010-660 2
12 Призматичний шпунт A8x7x32 PN-70/M-85005 2
13 Ступиця робочої тарілки 8245-036-010-790 2
14 Відгинна підкладка 8245-036-010-699 4
15 Тримач ножів, комплект 8245-036-010-309 6
16 Кожух барабана, комплект 8245-036-010-721 2
17 Ступиця ковзної тарілки 8245-036-010-775 2
18 Опорна тарілка, комплект 8245-036-010-340 2
19 Дистанційна тарілка для високого скошування, комплект 8245-036-000-020 2
20 Кожух барабана 8245-036-010-365 2
21 Робоча тарілка 8245-036-010-378 2
22 Кожух 8245-036-010-393 12
23 Конусне кільце 8245-036-010-400 12
24 Кожух 8245-036-010-413 2
25 Кришка 8245-036-010-439 2
26 Ніж 8245-036-010-454 6
27 Регулювальна шайба діаметр 45x55x1,0 8245-036-010-467 за потребою
  Регулювальна шайба діаметр 45x55x0,3 8245-036-010-470  
  Регулювальна шайба діаметр 45x55x0,5 8245-036-010-482  
  Регулювальна шайба діаметр 45x55x1,0 8245-036-010-495  
28 Винт M12x25 - 10.9 8245-036-010-502 12
29 Винт M12x25 8245-036-010-515 12
30 Ковзаюча тарілка, комплект 8245-036-010-528 2
31 Ковзна тарілка для високого скошування 8245-036-000-018 2
32 Кругле ущільнюче кільце? 70x3,5 8245-036-010-543 2
33 Спеціальна підкладка 8245-036-010-556 2
34 Стопорне пружне кільце Z25 PN-81/M-85111 4
35 Призматичний шпунт A8x7x80 PN-70/M-85005 2
36 Кулькопідшипник 6209 2Z PN-85/M-86100 2
37 Кулькопідшипник 6210 PN-85/M-86100 2
38 Кулькопідшипник 6305 PN-85/M-86100 2
39 Стопорне пружне кільце. Z45 PN-81/M-85111 2
40 Ущільнювальне кільце B40x62x7 PN-72/M-86964 2
41 Фетровий ущільнювач 5x8x12 PN-77/M-86012 2
42 Гвинт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 20
43 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 8
44 Гайка M12-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 12
45 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 8
46 Пружинна шайба 12,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 12
47 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
48 Стопорне пружинне кільце W90 PN-81/M-85111 2
49 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
50 Відгинна підкладка 8245-036-010-120 6
51 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
52 Кулькопідшипник 6210 PN-85/M-86100 2

позиція No37

 

Номер на малюнку Найменування частини Символ KTM Кількість штук
- Запобіжник, комплект (позиції 10-16,48) 8245-036-020-287 1
1 Правий кожух 8245-105-020-060 1
2 Лівий кожух 8245-105-020-072 1
3 Кований валик 8245-105-020-172 1
4 Ремінний шків 8245-105-020-185 1
5 Болт бруса 8245-105-020-198 1
6 Втулка 8245-105-020-205 1
7 Пружина валика 8245-105-020-218 1
8 Центральний брус, зварний 8245-105-020-233 1
9 Пруток натяжника, компл, зварний 8245-036-020-246 1
10 Замок зварний 8245-036-020-290 1
11 Сідло пружини 8245-036-020-307 3
12 Дистанційна втулка 8245-036-020-310 1
13 Засувка 8245-036-020-322 1
14 Підкладка 8245-036-020-335 1
15 Винт M14x260 8245-036-020-348 1
16 Пружина запобіжника 8245-036-020-350 1
17 Транспортна балка, компл. 8245-036-020-363 1
18 Втулка 8245-036-020-376 1
19 Косинець 8245-036-020-409 1
20 Подвійна відгинна підкладка 8245-036-020-411 1
21 Двусторонний винт 8245-036-020-017 4
22 Комплект клинових ременів 4A 2932 PN-86/M-85200/06 1
23 Накладка 8245-036-020-465 1
24 Штир B 18h11x65/58,5 PN-90/M-83002 1
25 Пружина натяжника 8245-036-020-500 1
26 Підкладка 8245-036-020-513 1
27 Труба приводної головки, компл. 8245-036-020-684 2
28 Вал головки 8245-036-020-602 1
29 Ущільнювальне кільце A30x60x5 PN-72/M-86964 1
30 Кожух, комплект 8245-036-020-717 1
31 Кулькопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
32 Кулькопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
33 Кулькопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
34 Призматичний шпунт A8x7x56 PN-70/M-85005 1
35 Стопорне пружне кільце Z35 PN-81/M-85111 1
36 Стопорне пружне кільце W75 PN-81/M-85111 1
37 Стопорне пружне кільце Z45 PN-81/M-85111 1
38 Стопорне пружинне кільце Z30 PN-81/M-85111 1
39 Шайба 17 Fe/Zn5 PN-78/M-82006 1
40 Кругла шайба 8,4-Fe/Zn9 PN-78/M-82005 4
41 Шайба 19 Fe/Zn5 PN-78/M-82005 2
42 Пружинна шайба 8,2-Fe/Zn9 PN-77/M-82008 4
43 Гвинт M8x25-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 4
44 Гвинт M8x30-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 2
45 Гайка M16-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 2
46 Гайка M14-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 2
47 Гайка M10-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 8
48 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn9 PN-77/M-82008 8
49 Пружинний штифт 6x32 Fe/Zn5 PN-89/M-85025 1
50 Чека S-Zn 4x25 PN-76/M-82001 1
51 Чека S-Zn 4x32 PN-76/M-82001 1
52 Штир B 18h11x50/42 PN-90/M-83002 1
53 Штир B 16h9x40/34-5H PN-90/M-83002 1
54 Гайка M8-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 4
55 Підпірка 8245-036-020-760 1
56 Чека A 6x115 PN-ISO-7072 1
Основні атрибути
ВиробникWirax
Країна виробникПольща
Тип запчастиниОригінал
СтанНовий
Тип технікиРоторна косарка
  • Ціна: 15 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner