Продавець Земмаш-Техника розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
255 відгуків
Земмаш-Техніка
+380 (67) 264-64-05
+380 (95) 010-42-55
+380 (93) 415-27-51
+380 (98) 700-72-88
Кошик

Труба приводний головки роторної косарки Z-169

  • В наявності
  • Код: 8245-036-020-684

650 ₴

+380 (67) 264-64-05
  • +380 (95) 010-42-55
  • +380 (93) 415-27-51
  • +380 (98) 700-72-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Труба приводний головки роторної косарки Z-169
Труба приводний головки роторної косарки Z-169
650 ₴
В наявності
+380 (67) 264-64-05
  • +380 (95) 010-42-55
  • +380 (93) 415-27-51
  • +380 (98) 700-72-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Труба приводний головки 8245-036-020-684 застосовується на роторної косарки Wirax .

Позиція №27

Склад головної рами роторної косарки Wirax

 

Номер на малюнку Найменування частини Символ KTM Кількість штук
- Запобіжник, комплект (позиції 10-16,48) 8245-036-020-287 1
1 Правий кожух 8245-105-020-060 1
2 Лівий кожух 8245-105-020-072 1
3 Кований валик 8245-105-020-172 1
4 Ремінний шків 8245-105-020-185 1
5 Болт бруса 8245-105-020-198 1
6 Втулка 8245-105-020-205 1
7 Пружина валика 8245-105-020-218 1
8 Центральний брус, зварної 8245-105-020-233 1
9 Пруток натяжника, компл., зварної 8245-036-020-246 1
10 Замок зварної 8245-036-020-290 1
11 Сідло пружини 8245-036-020-307 3
12 Дистанційна втулка 8245-036-020-310 1
13 Засувка 8245-036-020-322 1
14 Підкладка 8245-036-020-335 1
15 Гвинт M14x260 8245-036-020-348 1
16 Пружина запобіжника 8245-036-020-350 1
17 Транспортна балка, компл. 8245-036-020-363 1
18 Втулка 8245-036-020-376 1
19 Косинець 8245-036-020-409 1
20 Подвійна отгибающаяся підкладка 8245-036-020-411 1
21 Двосторонній гвинт 8245-036-020-017 4
22 Комплект клинових ременів 4A 2932 PN-86/M-85200/06 1
23 Накладка 8245-036-020-465 1
24 Штир B 18h11x65/58,5 PN-90/M-83002 1
25 Пружина натяжника 8245-036-020-500 1
26 Підкладка 8245-036-020-513 1
27 Труба приводний головки, компл. 8245-036-020-684 2
28 Вал головки 8245-036-020-602 1
29 Ущільнююче кільце A30x60x5 PN-72/M-86964 1
30 Кожух, комплект 8245-036-020-717 1
31 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
32 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
33 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
34 Призматичний шпунт A8x7x56 PN-70/M-85005 1
35 Стопорне пружинящее кільце Z35 PN-81/M-85111 1
36 Стопорне пружинящее кільце W75 PN-81/M-85111 1
37 Стопорне пружинящее кільце Z45 PN-81/M-85111 1
38 Стопорне пружинящее кільце Z30 PN-81/M-85111 1
39 Шайба 17 Fe/Zn5 PN-78/M-82006 1
40 Кругла шайба 8,4-Fe/Zn9 PN-78/M-82005 4
41 Шайба 19 Fe/Zn5 PN-78/M-82005 2
42 Пружинна шайба 8,2-Fe/Zn9 PN-77/M-82008 4
43 Гвинт M8x25-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 4
44 Гвинт M8x30-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 2
45 Гайка M16-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 2
46 Гайка M14-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 2
47 Гайка M10-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 8
48 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn9 PN-77/M-82008 8
49 Пружинний штифт 6x32 Fe/Zn5 PN-89/M-85025 1
50 Чека S-Zn 4x25 PN-76/M-82001 1
51 Чека S-Zn 4x32 PN-76/M-82001 1
52 Штир B 18h11x50/42 PN-90/M-83002 1
53 Штир B 16h9x40/34-5H PN-90/M-83002 1
54 Гайка M8-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 4
55 Підпорка 8245-036-020-760 1
56 Чека A 6x115 PN-ISO 7072 1
Основні
ВиробникWirax
Країна виробникПольща
Основні атрибути
Тип технікиРоторна косарка
Тип запчастиниОригінал
СтанНове
  • Ціна: 650 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner